Perfumy dla znaku zodiaku - KOZIOROŻEC

Koziorożce z jednej strony wydają się pewne siebie i mają praktyczne podejście do życia, z drugiej strony są wrażliwe, czasami zagubione i zamknięte w sobie. Jakie perfumy wybrać dla osób, spod znaku Koziorożca? To nie jest najprostszy wybór, ale przygotowaliśmy propozycje dla wszystkich z Was, które są właśnie spod tego znaku.

koziorożec

KOZIOROŻEC

Koziorożce mają bardzo sprecyzowane oczekiwania wobec świata i swojego życia. Są ambitne, bardzo pracowite i nie pozwalają, aby coś stanęło im na drodze w realizacji założonych celów. Osoby spod znaku Koziorożca charakteryzuje ambicja, cierpliwość, elegancja i klasa, są godne zaufania, zawsze dotrzymują słowa i mają praktyczne podejście do wielu spraw. Kobiety spod tego znaku lubią luksus, dobre towarzystwo i są wymagające wobec swojego otoczenia. Koziorożce mają jednak w sobie wiele sprzeczności, czego nigdy nie widać na pierwszy rzut oka. Jednocześnie wydają się silne i niezależne, ale często kobiety spod znaku Koziorożca są zamknięte w sobie i często sprawiają wrażenie nieprzystępnych. Jak perfumy wybrać dla takiej osoby?

Jakie perfumy dla Koziorożca?

Jeżeli chodzi o perfumy, osoby spod znaku Koziorożca powinny zadowolić się większością dostępnych na rynku zapachów. Polecamy jednak postawić na klasyczne, zrównoważone perfumy, które podkreślą elegancję i klasę w każdej sytuacji. Połączenie mocnych orientalnych nut, z lekko słodkimi owocowymi aromatami, powinno stanowić doskonałą kompozycję dla każdego Koziorożca. Sugerujemy aby sięgać po zapachy, które zawierają nuty konwalii, jaśminu, róży, wanilii czy malin. Aby dodać pewności siebie i podkreślić swoją kobiecość warto sięgnąć po takie perfumy, które łączą w sobie aromatyczne wonie drzewa sandałowego, piżma oraz kwiatów wiśni.

Dla panów spod tego znaku polecamy zapachy luksusowe, podkreślające męskość i elegancję. Czyste, świeże i naturalne wonie idealnie sprawdzą się dla Panów spod znaku Koziorożca. Podobnie jak kobiety spod tego znaku, Panowie również strzegą swojego wrażliwego ja, choć na zewnątrz sprawiają wrażenie pewnych siebie, twardych i trudno dostępnych. Dla Panów spod znaku Koziorożca polecamy perfumy z nutami bergamotki, cytryny, białego pieprzu, żywicy i gałki muszkatołowej. Jeżeli zapach będzie kompozycją różowego pieprzu, kardamonu, skóry i wanilii, też powinien się sprawdzić. Nasze propozycje znajdziecie poniżej.

Armani - Emporio Diamonds

Kenzo - Amour

Givenchy - Hot Couture

Yves Saint Laurent - L'Homme

Armani - Eau de Nuit Pour Homme

Hugo Boss - Energise