Perfumy dla znaku zodiaku - BYK

Wybór odpowiednich perfum zależy od wielu aspektów. Zazwyczaj kierujemy się nie tylko okazją, ale naszym nastrojem, gustem i humorem. Może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, ale to, po jakie sięgamy zapachy, warunkuje również nasz charakter. Co więcej, na kształtowanie naszych upodobań ma też wpływ znak zodiaku. Wiedziałyście, że od tego spod jakiego jesteście znaku zodiaku, zależy po jakie perfumy sięgacie i jakie do Was pasują?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cykl artykułów, w których podpowiemy Wam jakie perfumy pasują do danego znaku zodiaku. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was inspiracją przy wyborze perfum dla siebie lub dla najbliższych. Dzisiaj zaczynamy od Byka.

byk

BYK

Osoby spod tego znaku, to mówiąc w skrócie: prawdziwi romantycy. Są bardzo uczuciowi, namiętni, spokojni, ale jednocześnie wymagający i stanowczy. Poszukują w życiu stabilizacji, szczerości, a sami są wiernymi, kochającymi partnerami. Byki nie znoszą kłamców i obłudników, są zazdrosne, zaborcze i nie odpuszczają jeżeli im na czymś zależy.

Lubią otaczać się luksusem, stawiają na elegancję i klasę. Kobiety spod tego znaku są uwodzicielkami pełnymi seksapilu i tajemniczości. Są wrażliwe, ale też wymagające, lubią oryginalność i niecodzienne podejście do życia. Lubią wyróżniać się z tłumu, ale jednocześnie chcą zachować dozę tajemniczości.

Jakie perfumy dla Byka?

Romantyczną duszę, wdzięk, elegancję i wyjątkową kobiecość pokreślą kwiatowe aromaty, które będą przyciągać uwagę. Kompozycja wyciągu z róż, konwalii, jaśminu, lilii i bzu, które tworzą delikatne, ale stanowcze zapachy idealnie sprawdzą się u kobiet spod znaku Byka. Perfumy z wyczuwalną nutą drzewa sandałowego sprawią, że każda kobieta, która ich użyje poczuje się jak prawdziwa uwodzicielka.

Jeżeli jesteście spod znaku Byka, mamy dla Was trzy propozycje, które będą pasować do Waszego charakteru!

Chloe - Chloe

Hugo Boss - Deep Red

Yves Saint Laurent - Paris

Kwiatowe, delikatne, romantyczne oraz dziewczęce. Powyższe perfumy to klasyczne, a zarazem niekonwencjonalne kompozycje, łączące w sobie zapach drzewa sandałowego i kwiatów.