Perfumy dla znaku zodiaku - BLIŹNIĘTA

Maj to miesiąc Byków i Bliźniąt, a ponieważ w poprzednim wpisie opowiadaliśmy Wam o perfumach dla osób spod znaku Byka, dziś skupimy się na Bliźniętach. Jakie perfumy będą odpowiadać kobietom spod znaku Bliźniąt? Jakie zapachy powinny wybierać aby czuć się dobrze? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w dzisiejszym artykule, który stworzyliśmy specjalnie dla Was!

bliźnięta

BLIŹNIĘTA

Panie spod znaku Bliźniąt podlegają żywiołowi powietrza i pozostają pod szczególnym wpływem Merkurego. Właśnie przez to, są to kobiety pełne sprzeczności, wymagające i dążące do niezależności. Charakterystyczną cechą Bliźniąt jest otwartość umysłu, niechęć do rutyny i pragnienie odkrywania nowych doznań. Kobiety spod tego znaku nie lubią nudy, kochają przebywać w towarzystwie przyjaciół, szybko się uczą i lubią wyzwania, w których mogą pokonywać swoje słabości.

Bliźnięta wypełnione są pozytywną energią, masą pomysłów i planów na przyszłość. Osoby spod tego znaku zodiaku lubią być ze wszystkim na bieżąco, interesują się nowinkami ze świata, bo lubią wiedzieć co się dzieje i trzymać rękę na pulsie. Są bardzo inteligentne, lubią czytać, kochają odkrywać świat, podróżować i często są bardzo lubiane w towarzystwie. Uwielbiają niespodzianki, mają wiele zainteresowań i często otaczają się sporym gronem znajomych. Nuda i rutyna to ich przeciwnik.

Jakie perfumy dla Bliźniąt?

Wybór perfum dla kobiet spod znaku Bliźniąt to nie lada wyzwanie. Twardy i silny charakter, pewność siebie i niezależność doskonale podkreślą świeże, lekkie i kwiatowe perfumy. Wszystkie Panie urodzone w ostatnim tygodniu maja powinny dobrze czuć się również w orzeźwiających, lekko słodkich i energetycznych aromatach. Polecamy też sięgnąć po zapachy, które mają w sobie nutkę kwasowości, odrobinę cytrusów, które odświeżą i orzeźwią każdy poranek.

Bliźnięta są bardzo wybredne i lubią często zmieniać zapachy. Niechęć do rutyny sprawia, że rzadko kiedy wracają do perfum, które stosowały wcześniej. Zdecydowanie częściej będą sięgać po coś nowego. Bliźnięta powinny polubić się z perfumami, w których dominują esencje bergamotki, paczuli, jaśminu, wanilii. Polecamy sięgać po aromaty z nutami cytryny, cedru i kwiatów pomarańczy.

Jak zwykle mamy dla Was trzy propozycje, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu!

Hugo Boss - Orange

Gucci - Rush

Armani - Acqua Di Gioia