Top 7 pędzli Hakuro

Dobre pędzle to podstawa każdego makijażu, nawet jeżeli makijaż sprowadza się tylko do delikatnego zaznaczenia oczu. Jeżeli interesujecie się kosmetykami kolorowymi, temat pędzli na pewno nie jest Wam obcy. W związku z tym, że niedawno w naszej drogerii pojawiły się pędzle Hakuro, chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą TOP siódemką!

W poniższym zestawieniu znajdują się pędzle, którymi wykonacie pełny makijaż twarzy i oczu. Firma Hakuro już od wielu lat tworzy pędzle, których jakość mówi sama za siebie. Jeżeli planujecie zakup swoich pierwszych pędzli, powinnyście wziąć pod uwagę proponowane przez nas modele:

H52 – płaski, sporej wielkości pędzel do podkładu typu flat top. Doskonale rozprowadza produkty kremowe, płynne oraz sypkie, nie pozostawiając przy tym smug. Znacznie przyspiesza proces nakładania podkładu i doskonale go blenduje, bez efektu maski na skórze. Bardzo wygodny i niezwykle precyzyjny.

H55 – duży, puchaty i przyjemny pędzel do pudru. Jest bardzo miękki, a jego rozmiar pozwala w szybki sposób przypudrować całą twarz. Syntetyczne i mocno zbite włosie równomiernie rozprowadza puder, nie tworząc smug. Nadaje się do produktów sypkich oraz prasowanych.

H60 – mały, podłużny, języczkowy pędzelek, który doskonale sprawdzi się do korektora pod oczami, ale i do aplikacji cieni sypkich lub kremowych. Jego kształt i długość włosia sprawia, że dopasowuje się do przestrzeni pod oczami oraz każdego kształtu powieki. Niewielki pędzelek o ogromnych możliwościach.

H66 – kształt tego pędzla sprawia, że jest wielozadaniowy. Perfekcyjny do przypudrowania nie tylko okolic oczu, ale i całej powieki. Ponadto, można wykonać nim końcowe cieniowanie, jak i roztarcie dolnej powieki. Pędzel H66 idealnie nada się też do nakładania rozświetlacza na kości policzkowe.

H21 – najlepszy pędzel do nakładania bronzera oraz różu dostępny na rynku. Idealny rozmiar i kształt  zapewniają wiele możliwości. Za pomocą tego pędzla wykonacie bardzo mocne i ostre konturowanie, ale i delikatnie rozblendowanie konturów twarzy.

H85 – do makijażu brwi polecamy pędzel z numerkiem 85. Płaski, ostro ścięty ze sztywnym włosiem. Kształt pędzla pozwoli namalować kreski i rozetrzeć dolną powiekę. Jeden z ulubionych pędzli wielu blogerek makijażowych.

H79 – najważniejszy pędzel, który pomoże Wam wykonać każdy makijaż. Puchaty i miękki pędzel o doskonałym kształcie do rozcierania granic między cieniami, nakładania i blendowania kolorów, czy rozjaśniania łuku brwiowego. Kolejny pędzel, który pozwoli Wam wykonać kilka elementów makijażu.

Pędzle Hakuro charakteryzują się świetną jakością, która pozwala na ich wieloletnie użytkowanie. Dokładna pielęgnacja pozwoli Wam cieszyć się nimi przez wiele lat.