Nowości w Perfumesco

W tym miesiącu do naszej oferty dodaliśmy produkty włoskiej firmy Frais Monde, która tworzy kosmetyki na bazie wody termalnej. Frais Monde oferuje szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych i kolorowych, które bazują przede wszystkim na naturalnych składnikach aktywnych. Twórcy marki wierzą w zbawienne działanie wody, drzemiącej głęboko pod powierzchnią. Właśnie dlatego, głównym składnikiem wszystkich kosmetyków firmy jest woda termalna. Marka stworzyła też kilka ciekawych propozycji zapachowych, które również znalazły się w ofercie naszej drogerii.

Do naszego asortymentu dołączyły perfumy i wody toaletowe wielu znanych oraz cenionych na światowym rynku firm. Wśród nich znajdziemy zapachy takich marek jak: Burberry, Armani, Yves Saint Laurent, Benetton, Dolce & Gabbana, Kenzo, Hermes.

Ponadto poszerzyliśmy ofertę produktów pielęgnacyjnych i zapachowych dla mężczyzn. Nasze nowości to między innymi nowe perfumy, dezodoranty oraz żele pod prysznic.

Mamy nadzieję, że dzięki stałemu powiększaniu naszego asortymentu, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez na produkty trafiały do klientów w każdym wieku.