Gra w kolory. Niebieskie perfumy dla kobiet.

Kolor niebieski w perfumach oznacza świeżość i rześkością. Wybierając perfumy o takim zabarwieniu wiemy, że będzie on delikatny a zarazem orzeźwiający. Zapraszamy Cię do wpłynięcia na szerokie wody niebieskich perfum.

Beyonce Pulse – woda perfumowana dla kobiet. Perfumy cytrusowo-kwiatowe. Zapach powstał w 2011r. W nucie głowy znajdują się: kwiat gruszy, cytrusy i bergamotka. W nucie serca wyczuwamy jaśmin, orchideę oraz peonię. Nuta podstawy zawiera piżmo, wanilię i drzewo sandałowe.

Chopard WishChopard Wish – woda perfumowana dla kobiet z 1999r. Zapach orientalno-waniliowy.  W nucie głowy znajduje się poziomka, kwiat pomarańczy, wiciokrzew, akacja, agrest, kokos, gruszka, drzewo różane, yuzu i czarna porzeczka. Nuta serca to fiołek, mleko, miód, orchidea, konwalia, heliotrop, osmantus, jaśmin i magnolia. Nuta podstawy zawiera paczulę, drzewo sandałowe, karmel, wanilię, żywicę bursztynową, kadzidło, toffee i tonka.

Thierry Mugler Angel – woda perfumowana dla kobiet. Perfumy orientalno-waniliowe  z 1992r. W nucie głowy jest kokos, czarna porzeczka, melon, mandarynka, bergamotka, jaśmin i wata cukrowa. Nuta serca rozbrzmiewa morelą, śliwką, miodem, jeżyną, brzoskwinią, orchideą, konwalią, jaśminem, różą i czerwoną jagodą. Nuta bazowa składa się z paczuli, tonka, żywicy bursztynowej, piżma, wanilii, karmelu i ciemnej czekolady.

Thierry Mugler Angel Refillable – woda perfumowana dla kobiet. Zapach powstał w 1992r. Kompozycja owocowo-kwiatowa oparta jest na akordzie głowy składającej się z kokosa, czarnej porzeczki, melona, mandarynki, bergamotki, waty cukrowej i jaśminu. Akord serca to jeżyna, miód, śliwka, morela, jaśmin, orchidea, konwalia, brzoskwinia, róża i czerwone jagody. Akord podstawy składa się z tonka, paczuli, wanilii, piżma, żywicy bursztynowej, karmelu i ciemnej czekolady.

Calvin Klein Obsession Night – woda perfumowana dla kobiet o zapachu orientalno-kwiatowym. Perfumy powstały w 2005r. W nucie głowy rozbrzmiewa bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, białe kwiaty i dzięgiel. Nuta serca to jaśmin, gardenia, róża i konwalia. Nuta podstawy składa się z tonka, wanilii, drzewa sandałowego, żywicy bursztynowej, drzewa kaszmirowego i wanilii.

Adidas Pure Lightness – woda toaletowa dla kobiet z 2008r. Zapach kwiatowo-owocowy zawiera w nucie głowy jabłko, melon i morską bryzę. Nuta serca to magnolia, jaśmin, lilia i fiołek. Nuta podstawy oparta jest na brzoskwini, kosaćcu, moreli i piżmie.

Davidoff Cool Water - woda toaletowa dla kobiet z 2014r. to kwiatowo-owocowa kompozycja.  W nucie głowy jest melon, nuta serca to konwalia, natomiast nuta podstawy to irys.

 

Salvador Dali Eau De Rubylips  - woda toaletowa kwiatowo-owocowa dla kobiet. Perfumy powstały w 2006r. W akordzie głowy znajduje się róża. Akord serca to kapryfolium, ananas i biała magnolia. Akord bazowy zbudowany jest z piżma i drzewa cedrowego.

Marc Jacobs Daisy Dream – woda toaletowa dla kobiet powstała w 2014r. Zapach kwiatowo-owocowy w nucie głowy składa się z gruszki, jeżyny i grejpfruta. Nuta serca to jaśmin, wisteria i liczi. Nuta bazowa zbudowana jest z piżma, białego drewna i kokosa.

Tous H2O – woda toaletowa dla kobiet. Perfumy wodno-kwiatowe na rynku znajdują się od 2009r. Akord głowy składa się z lawendy i cytryny. Akord serca oparty jest na jaśminie i róży. Akord podstawy rozbrzmiewa ambrą, drzewem sandałowym i cedrem.