Natura Siberica

Rosyjska marka Natura Siberica została stworzona w 2007 roku i od tego momentu prężnie się rozwija. Markę wyróżnia przede wszystkim podejście do tworzonych produktów. Wszystkie receptury kosmetyków opierają się na naturalnych składnikach, dzikich ziołach i roślinach pozyskiwanych z dziewiczych terytoriów odległej Syberii. Jako pierwsza wśród rosyjskich marek otrzymała europejskie certyfikaty ECOCERT i ICEA.

Metoda zbierania ziół, która została opracowana przez Natura Siberica, polega na pozyskiwaniu roślin z ich naturalnych środowisk. Przez to zachowują unikalne właściwości, nie są sztucznie stymulowane, nie zawierają zanieczyszczeń i są pozbawione szkodliwych substancji. Dzięki temu wszystkie rośliny, które Natura Siberica stosuje do produkcji swoich kosmetyków są najlepszej jakości, bogate w składniki aktywne, zawierają silne substancje odżywcze i stanowią doskonałą bazę dla kosmetyków. Wśród naturalnych składników znajdują się zarówno odżywcze oleje roślinne i składniki, które są pozyskiwane ze sprawdzonych upraw ekologicznych. Dzięki temu użytkowniczki mają pewność, że kosmetyki są najlepszej jakości, a ich naturalne składy naprawdę działają. To innowacyjne podejście do produkcji sprawiło, że marka w krótkim czasie zyskała spore grono zwolenniczek.

Portfolio marki Natura Siberica jest bardzo bogate. Wśród kosmetyków można odnaleźć preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Wszystkie użyte do ich produkcji receptury mają za zadanie odżywiać, regenerować i poprawiać kondycję skóry, włosów i cery, nawet tej problematycznej. Pozytywnie wpływają na osłabione włosy, nawilżają suchą skórę i chronią ją przed utratą wody. Brak SLS-ów, parabenów i olejów mineralnych sprawia, że kosmetyki mogą stosować również osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Kosmetyki są łagodne i bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.