Najlepsze produkty do higieny jamy ustnej

Najlepsze produkty do higieny jamy ustnej

Większość z nas nie przykłada wystarczającej wagi do wyboru odpowiedniej szczoteczki do zębów i najwyższy czas, żeby to zmienić. Dobrze dobrana szczoteczka pozwala nam czyścić zęby dokładniej, dzięki czemu są one bielsze i po prostu zdrowsze. Nie do przecenienia jest również jej wpływ na zdrowie naszych dziąseł. Kiedy wybieramy szczoteczkę do zębów powinniśmy zwracać uwagę na jej rozmiar, kształt, a także twardość włosia. Wybór powinien być uzależniony od naszych cech anatomicznych, a także poczucia komfortu. Dobrze dobrana pasta do zębów pomaga zachować ich biel, zapobiega także osadzaniu się kamienia nazębnego. Pasty do zębów posiadają składniki, które pomagają chronić nasze zęby przed próchnicą. Wybór produktu do zębów powinien być przemyślany, zgody z naszymi potrzebami. W przypadku, kiedy nasze zęby są nadwrażliwe, szukajmy składników, które zapewnią im dodatkową ochronę. Warto zadbać o higienę jamy ustej, aby sieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długie lata! Oral-B Genius 9000 S to model elektrycznej szczoteczki do zębów. To wysoka jakość czyszczenia i luksusowy wygląd. Szczoteczka Oral-B GENIUS 9000 została zaprojektowana według najnowszej technologii i standardów z dziedziny higieny jamy ustnej, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie kompletną higienę jamy ustnej. Dzięki technologii Bluetooth oraz aplikacji Oral-b szczoteczka zapewnia indywidualny program pielęgnacji jamy ustnej każdemu Użytkownikowi. Zdaniem Producenta i Użytkowników, Braun Oral-b GENIUS jest najnowocześniejszą szczoteczką elektryczna na rynku, a jej skuteczność określana jest na poziomie profesjonalnej higieny stomatologicznej.

Ecolibra Aloegel to pasta do zębów w formie delikatnego żelu o świeżym miętowym smaku, wolna od sacharyny. Łączy w sobie kojące działanie aloesu i escyny z antyseptycznym działaniem olejku z drzewa herbacianego. Mentol w sposób naturalny odświeża jamę ustną. Stosowana regularnie, przy prawidłowym szczotkowaniu zębów przez co najmniej minutę, pomaga chronić zęby przed próchnicą i powstawaniem kamienia nazębnego, a także zapobiega chorobom dziąseł i zapewnia świeży oddech. Kontrolowane właściwości ścierne, nie uszkadza szkliwa.
WhiteWash Remineralising Whitening to profesjonalna pasta do zębów z hydroksyapatytem. Skutecznie usuwa przebarwienia i oczyszcza płytkę nazębną. Doskonale chroni zęby przed nadwrażliwością oraz zapobiega próchnicy i powstawaniu kamienia nazębnego. Zawiera witaminę C, co zapewnia ochronę dziąseł. Regularnie stosowanie przywróci naturalną biel zębów i pozwoli cieszyć się uśmiechem niczym z Hollywood.
Nić dentystyczna Oral-B Satin Floss jest wykonana z włókna przypominającego jedwabną wstążkę, która przyjemnie owija się wokół palców i gładko przesuwa się pomiędzy zębami oraz poniżej linii dziąseł, dzięki czemu nitkowanie staje się subtelnym doświadczeniem. Dwuwarstwowy projekt nici dentystycznej Oral-B Satinfloss skutecznie usuwa płytkę nazębną oraz cząstki jedzenia, co pozwala zapobiegać powstawaniu ubytków i problemów z dziąsłami, będąc jednocześnie prostą i łatwą metodą na znaczną poprawę zdrowia zębów i dziąseł.