Modny makijaż z Makeup Revolution

Jeżeli podążacie za trendami jakie panują aktualnie w makijażu, na pewno wiecie, że w tym roku stawiamy na błysk i ciepłe kolory. W sezonie 2017 najbardziej modne są makijaże mocno rozświetlające, lekkie i w ciepłych barwach. Fiolety, brzoskwinie i wszelkie odcienie ciepłych brązów, rudości i oranżu bez dwóch zdań wpisują się w aktualne trendy.

Przygotowaliśmy dla Was bardzo prosty, ale efektowny makijaż w modnych aktualnie barwach. Jedyne czego będziecie potrzebować do tego makijażu to fioletowa kredka i paletka Makeup Revolution New Trals vs. Neutrals, którą możecie dostać w naszej drogerii.

Pędzle w dłoń i do dzieła!

modny makijaż krok po kroku

  1. Powiekę najlepiej jest przygotować odpowiednią bazą, ale możecie też w tej roli użyć korektora i porządnie go przypudrujcie, aby łatwiej Wam było rozcierać cienie.
  2. Fioletową kredkę nałóżcie na zewnętrzną część górnej i dolnej powieki, po czym rozetrzyjcie ją na kształt jaskółki za pomocą małego syntetycznego pędzelka.
  3. Cieniem Personal i Vouge zaznaczcie załamanie powieki rozcierając cienie okrężnymi ruchami. Największą koncentrację koloru nałóżcie na zewnętrzny kącik.
  4. Aby lekko przyciemnić cały makijaż, na zewnętrzny kącik górnej powieki wystarczy rozetrzeć cień Custom. Cień możecie delikatnie rozblendować w stronę załamania powieki.
  5. Zwilżonym pędzlem nałóżcie przepiękny, połyskujący jasnoróżowy cień Style na całą ruchomą powiekę, a dla mocniejszego efektu wklepcie go palcem.
  6. Żeby makijaż był spójny wystarczy, że rozetrzecie cień Personal na dolnej powiece od zewnętrznego do wewnętrznego kącika, tak aby uzyskać lekką mgiełkę.
  7. Na dolną linię wodną nałóżcie cielistą kredkę aby dodać makijażowi lekkości, a cieniem Partial delikatnie zaznaczcie granicę między kolorami.
  8. Pozostało już tylko wytuszować rzęsy i makijaż gotowy!

modny makijaż

Ta propozycja na pewno sprawdzi się również latem. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba i zajrzyjcie do innych tutoriali na naszym blogu!