Marka miesiąca Helena Rubinstein

Nazwa marki Helena Rubinstein pochodzi od imienia polki żydowskiego pochodzenia, która w 1902 roku otworzyła pierwszy salon piękności w Sydney. Opracowała ona kosmetyki, które służą do pielęgnacji skóry, makijażu i codziennej higieny osobistej. Na uwagę zasługuje fakt, że produkty wywodzące się spod marki Helena Rubinstein były ponadczasowe i zdecydowanie wyprzedzały one epokę, w której były produkowane. Na przestrzeni lat receptury kosmetyków były ulepszane, a do oferty dodawano kolejne propozycje. Obecnie na całym świecie kobiety korzystają z dobrodziejstw, które proponuje marka Helena Rubinstein i są jak najbardziej zadowolone. Potwierdzają to pozytywne opinie w internecie i prasie branżowej. Od czasu powstania w 1902 roku, marka Helena Rubinstein jest wierna ideałom, której filozofia znajduje odzwierciedlenie w myśli marki Power Beauty. Na dorobek marki składa się 110 lat doświadczeń w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, której zadaniem jest odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. Kierowana naukowymi i estetycznymi aspiracjami Helena Rubinstein swoje życie poświęciła poszukiwaniu najbardziej rewolucyjnych rozwiązań naukowo-badawczych w dziedzinie pielęgnacji skóry. Dokonane odkrycia stoją u podstaw największych sukcesów kosmetyki XX wieku: pierwszego automatycznego tuszu do rzęs czy też pierwszego tuszu do rzęs waterproof. Zrewolucjonizowała rynek wprowadzając kontrowersyjną w tamtych czasach czerwoną pomadkę.

Kultowy tusz do rzęs Lash Queen Feline Blacks Exteawaganza nadaje rzęsom majestatycznej objętości. Fascynujący efekt makijażu to uwodzicielskie kocie spojrzenie. Słynący ze swego wyjątkowego i odważnego wzoru, Lash Queen Feline Blacks to absolutny sukces na całym świecie. Tusz przez lata zyskał miano ponadczasowego kosmetyku.

Helena Rubinstein Spectacular Foundation - upiększający podkład do twarzy. Redukuje wszelkie niedoskonałości cery, zmarszczki oraz przebarwienia. Dzięki specjalnej formule „Chromafix” gwarantuje 12-godzinną trwałość. Aksamitna kremowa konsystencja odpowiedzialna jest za idealne wykończenie makijażu. Helena Rubinstein Spectacular Foundation sprawia, że twarz staje się odżywiona i nabiera promiennego blasku. Łatwy w aplikacji. Zawiera filtr SPF10. Luksusowy podkład do perfekcyjnego makijażu twarzy.
Korektor pod oczy Helena Rubinstein Prodigy Powercell to produkt wygładzający i odmładzający oraz redukujący cienie pod oczami. Ma dwuelementowe działanie zarówno na powierzchni skóry, jak i głęboko w komórkach skóry - od razu odświeża spojrzenie i dodaje młodzieńczości. Oznaki zmęczenia najbardziej widoczne są wokół oczu, ponieważ skóra w ich okolicach jest delikatna i podatna na proces starzenia. Worki i cienie pod oczami przytłumiają świeży i młody wygląd. Helena Rubinstein po raz pierwszy oferuje rozwiązanie w postaci ultra-silnej formuły, opartej na działaniu peptydów, redukującej cienie i opuchnięcia na długi czas. Zaraz po aplikacji koloryt zostaje wyrównany, a skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej i promienniej. Wyrównana kolorystycznie skóra twarzy jest całkowicie gotowa do makijażu. Dzień po dniu powraca młodzieńcza świeżość oczu, cienie i opuchnięcia są zredukowane, a cera odzyskuje dawny blask.