Makijaż na ostatki

To już ostatnia chwila żeby zabawić się makijażem, zaszaleć albo spróbować czegoś innego. W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego - makijaż krok po kroku w kolorach Perfumesco! Fiolet z zielenią to nieoczywiste, ale piękne połączenie kolorów, idealnie podkreślające brązową i zieloną tęczówkę. Jak wykonać taki makijaż? Instrukcję znajdziecie poniżej!

makijaż na ostatki

Pamiętajcie, że makijaż to jedynie zabawa, coś co powinno sprawiać przyjemność! Jeżeli boicie się tak intensywnych kolorów albo jakiś odcień do Was nie przemawia, nic nie szkodzi. Zieleń możecie zamienić na ciemny brąz, a efekt również będzie fantastyczny.

makijaż na ostatki krok po kroku

  1. Przygotowujemy powiekę do makijażu nakładając na nią bazę, korektor i całość przypudrowując.
  2. Na linii rzęs delikatnie rozcieramy czarną kredkę, a w załamaniu powieki rozcieramy puchatym pędzlem jasny, ciepły fiolet. Robimy to tak długo, aż uzyskamy idealną mgiełkę koloru.
  3. W zewnętrznej części oka, na górnej i dolnej powiece nakładamy czarny cień przyciemniając makijaż. Całość delikatnie rozcieramy.
  4. Na całą powiekę ruchomą nakładamy połyskujący fioletowy cień. Najlepiej zrobić to palcem aby uzyskać intensywniejszy efekt.
  5. Dolną powiekę zaznaczamy intensywnym limonkowym cieniem za pomocą pędzelka typu pencil brush. Dla uzyskania mocniejszego koloru, możemy zrobić to mokrym pędzlem.
  6. Wewnętrzny kącik rozświetlamy ulubionym rozświetlaczem lub jasnym perłowym cieniem.
  7. Na linię wodną nakładamy czarną kredkę i tuszujemy rzęsy. W tym momencie makijaż jest gotowy.
  8. Aby wzmocnić efekt możemy dokleić sztuczne rzęsy oraz założyć małą!

Mamy nadzieję, że propozycja tak kolorowego makijażu Wam się podoba i wykorzystacie ją na jakąś okazję.