Makijaż na Andrzejki

Noc andrzejkowa przypada z 29. na 30. listopada i jest doskonałym pretekstem na mocny makijaż wieczorowy. Jeżeli planujecie spotkać się z przyjaciółkami na wieczór z wróżbami andrzejkowymi, mamy dla Was propozycję makijażu, który idealnie sprawdzi się na tę okazję. Najtrudniejszym elementem jest wykonanie kreski, jeżeli macie z nią problem, zamiast eyelinera możecie użyć czarnego cienia.

Makijaż zachowany jest w klimatach jesiennych i jeżeli lubicie, możecie połączyć go z mocnymi ustami. Przy tak intensywnym oku, sprawdzą się też lekkie usta w wersji nude.

makijaż andrzejki

makijaż andrzejkowy krok po kroku

  1. Na przygotowaną wcześniej powiekę, nakładamy średni brąz. Najbardziej intensywny powinien być na zewnętrznej części powieki i delikatnie przechodzić w załamanie.
  2. Na wewnętrzny kącik nakładamy rozświetlający, brzoskwiniowo-szampański cień. W tym kroku możecie posiłkować się ulubionym rozświetlaczem.
  3. W pustą przestrzeń ruchomej powieki, wklepujemy pomarańczowo-brzoskwiniowy cień i rozcieramy go na całej powierzchni. Dzięki temu ocieplimy makijaż.
  4. Za pomocą czarnego eyelinera, czarnej kredki lub po prostu czarnego cienia rysujemy stosunkowo mocno wyciągnięta kreskę na górnej powiece.
  5. Rozcieramy ją za pomocą czarnego cienia lub ciemnego brązu, aby zatracić ostre granice kreski. Robiąc ją cieniem, po prostu mocniej ją blendujemy.
  6. Na dolną powiekę i linię wodną, nakładamy ciemno brązową kredkę, którą zaraz po nałożeniu rozcieramy ciemnym, ciepłym brązem.
  7. Do brązu na dolnej powiece dokładamy przydymiony cień w kolorze rose gold.
  8. Na zewnętrzny kącik nakładamy rozświetlacz, aby oko otworzyć i delikatnie rozjaśnić.
  9. Tuszujemy rzęsy, a jeżeli mamy ochotę doklejamy ulubione sztuczne rzęsy i efekt gotowy!

makijaż andrzejkowy

Na imprezę andrzejkową można zaszaleć! Jeżeli z przyjaciółkami postawicie na coś mrocznego, spróbujcie ten makijaż połączyć z czarnymi ustami. Malując je eyelinerem uzyskacie świetną trwałość i bardzo mroczny efekt!