Letni makijaż oka z marką Sleek

Letni makijaż oka z marką Sleek

Sleek to brytyjska marka oferująca wysokiej jakości kolorowe kosmetyki do makijażu. Najbardziej popularnymi produktami są palety składające się z dwunastu cieni dobranych w różnych tonacjach kolorystycznych, z których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Kolorowe kosmetyki do makijażu Sleek są lubiane i cenione nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i w innych krajach, również w Polsce. Marka Sleek zdobyła zaufanie klientek na całym świecie z racji oferowania dobrze napigmentowanych, zgodnych z najnowszymi trendami oraz w przystępnej cenie kosmetyków kolorowych do wykonania perfekcyjnego makijażu. Bogata paleta barw, estetycznie wykonane opakowania wytrzymujące niejeden upadek wyposażone zostały w poręczne lusterko, dzięki któremu bez problemu można poprawić makijaż. Kultowe stały się już palety z serii Au Naturell, Oh So Special oraz Ultra Mattes Darks. Wiele oferowanych kolorowych kosmetyków do makijażu Sleek dostępne jest w limitowanych seriach, które bardzo szybko się wyprzedają. Stąd warto na bieżąco śledzić działania marki, która potrafi zaskoczyć klientki oryginalnymi produktami. Paleta i - Divine Sleek Make Up zawiera 12 kolorów. Cienie są trwałe, aksamitne, posiadają miękką konsystencję i długo utrzymują się na powiekach. Niektóre cienie są matowe, inne perłowe, co pozwala na stworzenie własnych, nawet najbardziej wymyślnych kombinacji kolorystycznych. Paleta jest idealna do dziennego makijażu, ponieważ zawiera neutralne odcienie brązu. Posiada również ciemniejszy kolor, którym można podkreślić zewnętrzny kącik oka.

Paleta i - Divine Sleek Make Up w odcieniu Storm zawiera 12 kolorów, dzięki którym podkreślimy swój wygląd. Cienie są trwałe, aksamitne, posiadają miękką konsystencję i długo utrzymują się na powiekach. Niektóre cienie są matowe, inne perłowe, co pozwala na stworzenie własnych, nawet najbardziej wymyślnych kombinacji kolorystycznych. Kolorystyka palety jest idealna zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Zawiera jasne cienie do delikatnych, lekkich makijaży, ale również kilka ciemniejszych do wieczornego smokey eyes. Ogromną zaletą tej palety jest akcent kolorystyczny w postaci kobaltowego cienia.
Baza pod cienie marki Artdeco jest neutralna oraz ma właściwości pielęgnacyjne. Kremowa konsystencja zapobiega gromadzeniu się koloru w zagłębieniu powieki i sprawia, że cienie są odporne na działanie wody oraz wielokrotnie poprawia ich trwałość. Dzięki niej powieki są równomiernie pokryte cieniem, a barwy intensywniejsze. Baza idealnie współgra z cieniami sypkimi i sprawia, że kolory cieni stają się intensywniejsze.
Baza przedłużająca trwałość cieni do powiek marki Max Factor Miracle Prep Eyshadow wyrównuje powierzchnię skóry, wygładza niewielkie zmarszczki, ujednolica koloryt i wydłuża trwałość makijażu oczu. Baza wzmacnia i pogłębia odcień nakładanych cieni do powiek.