Kosmetyki do makijażu marki Affect

Kosmetyki do makijażu marki Affect

Misją marki Affect było stworzenie profesjonalnych kosmetyków do makijażu dedykowanych kobietom nowoczesnym i pasjonatom wizażu. Profesjonalne kosmetyki do makijażu Affect są doskonałą opcją przy wyborze wysokiej jakości kosmetyków i akcesoriów do makijażu. Affect wypełnia lukę w rynku miedzy posiadaniem produktów do codziennego makijażu a kosmetykami dla profesjonalnych wizażystów. Co ważne marka wychodzi naprzeciw wzrastającym wymaganiom klientek, gdyż profesjonalne kosmetyki do makijażu Affect umożliwiają doskonalenie ich umiejętności wizażowych. Polska marka Affect posiada w asortymencie pełną gamę profesjonalnych kosmetyków do makijażu twarzy tj. podkłady, róże, korektory, bronzery, pomadki, a także produkty do makijażu oka w tym wielokolorowe palety cieni, pojedyncze cienie prasowane czy sypkie cienie w postaci pigmentu. Producent oferuje również możliwość zakupienia magnetycznych kaset, w których można tworzyć własne zestawienia kolorystyczne cieni. W razie wyczerpania produkty istnieje możliwość zamówienia zapasowego cienia. Stworzona z pasją przy współpracy z Karoliną Matraszek i Danielem Sobieśniewskim z Pro Make Up Academy, paleta In The Spotlight to kompozycja dwunastu idealnie dobranych cieni. Zawiera dziesięć intensywnych, matowych odcieni oraz dwa niezwykle efektowne cienie, zachwycające połyskiem. Paletką można wyczarować zarówno naturalny, dzienny makijaż, jak i mocniejszy, wieczorowy efekt. Ponadto idealnie nadaje się do klasycznych makijaży ślubnych. Cienie są mocno napigmentowane, nie osypują się a ich blendowanie to czysta przyjemność!

Paleta profesjonalnych cieni Evening Mood stworzona z myślą zarówno o profesjonalistach jak i amatorach. Zawiera 10 świetnie napigmentowanych cieni o kremowej konsystencji. W palecie znajdują się trzy duochromy - mieniące się cienie oraz siedem matów. Perfekcyjna pigmentacja sprawia, że malowanie oczu przy użyciu tej palety to prawdziwa przyjemność. Połączenie kolorystyczne cieni zapewnia pełną dowolność w wykonywaniu makijażu.
Paleta Nude by day składa się z cieni o różnych odcieniach i strukturze, począwszy od kremowych cieni foliowych, które nadadzą oczom blasku, poprzez satynowe, kończąc na jedwabiście matowych. Cienie są doskonale napigmentowane, świetnie się blendują i utrzymują na powiekach przez wiele godzin. Dodatkowym atutem jest subtelny ekskluzywny zapach oraz sproszkowana masa perłowa, która chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem. Paleta składa się z 10 cieni.