Tutorial - jesienny makijaż

Kalendarzowa jesień już trwa, a za oknami już całkowicie zniknął letni klimat. Z czym kojarzy się Wam ta najbardziej kolorowa pora roku? Czerwono-brązowe liście? Swetry i koce? A może mocny makijaż oczu i ciemne, intensywne usta? Bo my oczywiście stawiamy na makijaż!

Jeżeli brakuje Wam pomysłu na jesienny makijaż, mamy dla Was krótki tutorial krok po kroku. Możecie go wykonać cieniami, które macie w domu lub sięgnąć po paletę Makeup Revolution New Trals vs. Neutrals dostępną w naszej drogerii. Tymczasem zapraszamy na tutorial!

jesienny makijaż tutorial

  1. Średnim neutralnym brązem bardzo wyraźnie zaznaczamy dolną powiekę wyciągając jaskółkę w stronę brwi. To będzie wskazówka do późniejszego namalowania kreski.
  2. Na wewnętrzną część dolnej powieki nakładamy czerwony połyskujący cień i rozcieramy go w stronę wewnętrznego kącika.
  3. Całą linię wodną przyciemniamy i mocno rozcieramy ciemniejszym, ciepłym brązem, aby uzyskać mocno rozblendwane kolory na dolnej powiece.
  4. Za pomocą tego samego neturalnego brązu zaznaczamy załamanie górnej powieki i łączymy kolor z wcześniej nałożonym brązem. Kolor również wyciągamy w stronę brwi.
  5. Na ruchomą powiekę wklepujemy palcem ciepły satynowy brąz, aby delikatnie ocieplić górną powiekę.
  6. Jasny, beżowy cień o matowym wykończeniu nakładamy na wewnętrzny kącik górnej powieki i rozcieram go z ciepłym brązem. Ten zabieg powiększy optycznie oko.
  7. Na linię wodną aplikujemy czarną kredkę, co doda makijażowi głębi i wzmocni efekt nałożonych kolorów.
  8. Malujemy czarną, mocną kreskę i doklejamy sztuczne rzęsy. Jesienny makijaż wieczorowy gotowy!

makijaż jesienny

Mamy nadzieje, że nasza propozycja zainspiruje Was do jesiennych makijażowych eksperymentów!