Idealne pędzle do makijażu

Marka Hulu wyszła naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom makijażystów i stworzyła profesjonalne pędzle do makijażu. Gama produktów w ofercie jest bardzo szeroka – firma oferuje wiele pędzli zarówno do makijażu twarzy jak i oczu. Od niedawna w ofercie pojawiły się też gąbki do makijażu o różnym stopniu sprężystości. Pędzle Hulu idealnie nadają się do nakładania kosmetyków o dowolnej konsystencji, zarówno płynnych jak i sypkich. Pędzle wykonane są w zależności od modelu z włosia naturalnego lub syntetycznego. Pędzle Hulu spełnią najwyższe oczekiwania wizażystów, ale też świetnie sprawdzą się do użytku domowego. Specjalnie dla Was wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze pędzle marki Hulu i stworzyliśmy niezbędnik, który świetnie sprawdzi się w codziennym makijażu.

TWARZ

Pędzel do podkładu HULU P8 jest przystosowany do nakładania podkładów o płynnej konsystencji i kosmetyków na bazie minerałów. Posiada miękkie, ścięte na płasko włosie. Przed użyciem podkładu należy spryskać delikatnie pędzel odrobiną wody i tak przygotowanym pędzlem można nanosić kosmetyk na twarz. Na sam koniec polecamy okrężnymi ruchami rozprowadzić podkład na twarzy w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu.

Gąbka do podkładu HULU Sponge to profesjonalna gąbka do makijażu wielokrotnego użytku. Świetnie sprawdzi się nie tylko do nakładania podkładu, ale też wszelkiego rodzaju innych płynnych kosmetyków do makijażu twarzy takich jak korektor, bronzer lub róż w płynie. Uniwersalny kształt zapewnia łatwą aplikacje i nieskazitelny wygląd skóry. Dzięki takiej aplikacji uzyskamy bardzo naturalny efekt bez smug. Przed użyciem należy zmoczyć gąbkę pod bieżącą wodą i jej nadmiar odcisnąć.

Pędzel do pudru P10 zapewnia naturalne wykończenie makijażu. Dzięki włosiu o średniej gęstości idealnie rozprowadzi zarówno pudry w kamieniu jak i sypkie. Posiada bardzo miękkie włosie, które sprawia, że nakładanie kosmetyków staje się czystą przyjemnością. Dodatkowym zastosowaniem pędzla jest to, że można go również używać do nakładania bronzera na całą twarz w celu ocieplenia karnacji.

Pędzel do konturowania HULU P24 umożliwia precyzyjne i dokładne konturowanie bez smug. Proporcje i kształt pędzla sprawiają, że kosmetyk będzie idealnie rozprowadzony w wybranych partiach twarzy, a kości policzkowe będą odpowiednio podkreślone. Świetnie sprawdzi się również jako pędzel do nakładania pudru w okolicach oczu lub do pudrowania trudniej dostępnych miejsc takich jak skrzydełka nosa.

Pędzel do różu HULU P18 jest to skośny pędzel, który idealnie sprawdza się do nakładania różu na kości policzkowe. Został wykonany z naturalnego włosia. Rozświetla cerę oraz pozwala uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem. Dzięki niemu, w łatwy sposób wymodelujesz kontur twarzy oraz podkreślisz kości policzkowe uzyskując naturalny efekt. Gęstość włosia oraz proporcje pędzla gwarantują profesjonalny sposób nałożenia kosmetyku bez żadnych smug.

Pędzel do rozświetlacza HULU P70 idealnie sprawdzi się do nakładania rozświetlacza na szczyty kości policzkowych oraz innych wysuniętych punktów twarzy, które warto podkreślić. Lekko zaokrąglony kształt i elastyczne włosie sprawia, że produkt nakłada się równomiernie i bez smug. Idealnie sprawdzi się również do pudrowania okolic pod oczami lub trudniej dostępnych miejsc takich jak skrzydełka nosa.
OCZY

Pędzel do nakładania cieni HULU P30 to idealny pędzel do łączenia i aplikacji cieni w załamaniu powieki. Zaokrąglony kształt i delikatne włosie umożliwiają łatwą aplikację i dają efekt glamour kilkoma dotknięciami. Służy do aplikacji cieni na całą ruchomą powiekę i powyżej, aż do lini brwi. Może być użyty do rozcierania kreski na oku w celu uzyskania efektu 'smokey eye'.

Pędzel do rozcierania HULU P64 to pędzel do cieniowania. Idealnie nadaje się do 'blendowania' czyli rozcierania cieni na górnej i dolnej powiece. Pędzel został wykonany z naturalnego włosia kozy, które ułożono w odpowiedni kształt (zwężający się lekki szpic) i długość, dzięki czemu efekt cieniowania jest wyjątkowo precyzyjny.

Pędzel do brwi HULU P44 stanowi niezastąpione narzędzie do wykonywania makijażu brwi. Ukośny kształt zapewnia nienaganną aplikację produktów w kremie lub sypkich. Ukośny kształt zapewnia nienaganną aplikację produktów w kremie lub sypkich. Doskonale sprawdzi się również jako pędzel to rysowania kreski cieniem lub eyelinerem na powiece.