Hugo Boss

Marka Hugo Boss powstała w 1924 w Niemczech. To właśnie wtedy po raz pierwszy swoją szwalnie otworzył nikt inny jak Hugo Ferdinand Boss. Niestety, niedługo potem jego zakład przechodził kryzys ze względu na wojnę, ale już sześć lat później wznowił swoją działalność i od tego momentu firma Hugo Boss działa nieustannie.

Hugo Boss jest jedną z najbardziej znanych marek modowych na całym świecie. Od samego początku koncentrowała się głównie na mężczyznach. Do dnia dzisiejszego wiedzie prym w męskim świecie mody oferując najwyższej jakości odzież, zegarki, portfele buty oraz perfumy, żele pod prysznic, dezodoranty i wiele innych. Jak nie trudno wywnioskować, są to produkty, które spełniają oczekiwania nowoczesnych, zapracowanych mężczyzn. Współcześnie mężczyźni mają bardzo wysokie wymagania, a firma Hugo Boss i oferowane przez nią artykuły zadowalają nawet najbardziej wybrednych.

Filozofia marki opiera się na potrzebach i oczekiwaniach swoich klientów. Wszystkie działania dążą do tego, aby klient był zadowolony z zakupionych produktów. Hugo Boss to symbol sukcesu, luksusu i niekwestionowanej oryginalności. Choć w portfolio marki zdecydowanie dominują artykuły dla mężczyzn, kobiety również znajdą coś wyjątkowego dla siebie. Nie bez powodu odzież cieszy się dużym zainteresowaniem wśród współczesnych kobiet, które wymagają od swoich ubrań nie tylko wygody, ale elegancji i najwyższej jakości. Ponadto wśród najbardziej popularnych zapachów można wymienić Boss Orange, Rush, Boss Woman czy Boss Femme. Wszystkie trafiły na toaletki kobiet na całym świecie. Dokładny dobór składników, dbałość o największe szczegóły przy tworzeniu perfum, to efekt wieloletniej pracy i zaangażowania pracowników.

Dzięki temu, że od samego początku twórca dbał o dobrą reputację i najlepsze produkty, Hugo Boss wiedzie prym wśród marek luksusowych. Jej wielkim atutem jest stały rozwój, odważne podejście do mody, przełamywanie schematów i sięganie po składniki najwyższej jakości. Marka skierowana jest do osób nowoczesnych, pełnych energii i pewnych siebie, które stawiają na niezależność i oryginalność w najlepszym wydaniu.