Hugo Boss The Scent

Najnowsza odsłona Hugo Boss zawitała na rynek w połowie 2015r. Twarzą marki Hugo Boss The Scent został 31 letni, angielski aktor Theo James. Znany jest z takich hollywoodzkich produkcji jak Underworld, Niezgodna czy Zbuntowana. W bardzo szybkim tempie stała się sprzedażowym numerem jeden w wielu drogeriach i perfumeriach. Biorąc pod uwagę zapach, wygląd flakonu oraz jego cenę nie jest to zaskoczeniem. Zapraszam Cię do zapoznania się z perfumami męskimi Hugo Boss The Scent.

Hugo Boss The Scent jest wodą toaletową do „zadań specjalnych”. Ma nie tylko przyjemny zapach, ale też nie pozwala przejść obok niego obojętnie. Właśnie z takim założeniem podeszli do projektu twórcy najnowszej odsłony Hugo Boss. W ich wyobrażeniu mężczyzna ubrany w te perfumy jest nonszalancki, pewny siebie, potrafi uwodzić kobiety nie tylko spojrzeniem. Elegancko wabi je do siebie, stając się uosobieniem ich pragnień i skrytych marzeń.

Perfumy Hugo Boss The Scent swoją kompozycję rozpoczynają od nuty głowy zawierającej pikantny imbir. Akord serca to lawenda oraz maninka. Ten niezwykły, afrykański owoc swoim zapachem przypomina połączenie aromatów rumu i marakui. Ponadto cechuje się pożądaną i cenioną właściwością – jest afrodyzjakiem. Wraz z upływem czasu perfumy docierają do nuty bazowej, którą jest łagodny i intrygujący zapach skóry.

perfumy hugo boss the scentFlakon w którym skrywa się woda toaletowa jest wyjątkowy. Wygląda tak, jakby perfumy męskie o barwie bursztynu zostały uwięzione w srebrnej klatce z szerokim korkiem o tej samej barwie. Produkt dostępny jest w dwóch pojemnościach: 50 ml i 100 ml.

Hugo Boss The Scent to nie tylko męskie perfumy. Marka posiada w swoim katalogu również antyperspiranty dla mężczyzn. Dostępny jest dezodorant w sprayu o pojemności 150 ml, a dla osób wolących dezodorant w sztyfcie, producent przygotował produkt o pojemności 75 ml.

Perfumy dla mężczyzn powinny być intrygujące dla otoczenia. Taki właśnie jest aromatyczno-przyprawowy Hugo Boss The Scent. Cena perfum jak i dezodorantu dla mężczyzn w perfumerii Perfumesco.pl jest bardzo atrakcyjna. Zapoznaj się z naszą ofertą.