Marka miesiąca - Holika Holika

Holika Holika jest jedną z najpopularniejszych marek kosmetyków koreańskich w Polsce. Jej początki sięgają aż 1994 roku, kiedy to do sprzedaży weszła linia kosmetyków Singmulnara oraz Sting. Jednak największą popularność i wielki przełom nastąpił w 2010 roku, kiedy marka zaczęła na szeroką skalę działać w Korei. Od tego momentu Holika Holika prężnie się rozwija i nie bez powodu wiedzie prym wśród koreańskich marek kosmetycznych.

Marka Holika Holika zyskała wielką popularność głównie przez blogerki oraz Youtuberki prowadzące swoje kanały o tematyce pielęgnacyjnej. Dzięki nim produkty marki mogły poznać kobiety na całym świecie, a ich popularność potwierdzało świetne działanie i zadowolone klientki. Nie bez powodu wiele użytkowniczek stosuje i poleca kosmetyki Holika Holika swoim koleżankom. Główną zaletą tych artykułów jest rozsądna cena i świetna jakość. Nie dość, że kosmetyki mają przyjemne dla oka opakowania, świetne działanie, to mają bardzo przyjazne ceny.

W ofercie odnaleźć można wszystkie produkty, które umożliwiają przeprowadzenie 10 etapowej azjatyckiej pielęgnacji twarzy, która w ciągu ostatnich lat zyskała na popularności. Ponadto Holika Holika oferuje mnóstwo kremów BB, maseczki w płachcie, peelingi, oleje, produkty do oczyszczania twarzy i nie tylko. Coraz częściej wśród kosmetyków marki znajdują się kosmetyki kolorowe. Najbardziej popularnym produktem marki jest żel Aloesowy, który stał się w naszym kraju niezwykle popularny. Żel opiera się na aż 99% zawartości ekstraktu z aloesu Jeju, który ma silne działanie regenerujące i nie tylko. Jego wielozadaniowość sprawiła, że polki pokochały go całym sercem. Żel jest silnie nawilżający, może być stosowany jako krem pod oczy, krem do twarzy, baza pod podkład, maseczka na noc, a nawet jako maska do włosów. Popularne jest też stosowanie go jako serum na końcówki, czy krem łagodzący po opalaniu czy dla mężczyzn po goleniu.

Holika Holia to tak naprawdę dość młoda koreańska marka, która prężnie rozwija się w Polsce i na całym świecie. Filozofia marki opiera się na odkrywaniu kobiecego piękna za pomocą skutecznych produktów i świadomej pielęgnacji.

W Perfumesco mamy dla Państwa szeroki wybór produktów Holika Holika i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!