Gucci Bamboo

W poprzednim sezonie Dom Mody Gucci zainspirował się tropikalną, azjatycką rośliną jaką jest bambus. Jego kształt i faktura umożliwił utworzenie kolekcji wielu akcesoriów damskich oraz męskich. Wśród nich można znaleźć torebki, plecaki, paski, portfele, portmonetki, biżuterie oraz okulary przeciwsłoneczne. Jednakże prawdziwą wisienką na torcie jest woda perfumowana Gucci Bamboo.

Kobiecość, doświadczenie, siła i pewność siebie – takie jest przesłanie perfum Gucci Bamboo. Według marki Gucci takie cechy posiada nowoczesna kobieta, która pomimo przeciwności losu nigdy się nie podda i nic jej nie powstrzyma przed osiągnięciem zamierzonego celu. Właśnie dla takiej kobiety zostały stworzone perfumy damskie Bamboo, który są delikatne, a zarazem intrygujące. Zapach ten idealnie sprawdza się jako perfumy dzienne i utrzymuje się na skórze 4 – 5 godzin.

Bamboo, w linii głowy, cechuje się cytrusowym zapachem bergamotki, po czym w linii serca wyczuwalne są kwiaty ylang-ylang, kwiat pomarańczy oraz lilia Casablanca. Na koniec nuta bazowa, w której skład wchodzą żywica bursztynowa, tahitańska wanilia i drzewo sandałowe.

Niezwykły efekt daje wyjątkowo ładnie zaprojektowany, przezroczysty flakon, stylizowany na pięknie oszlifowany diament. Korek swoim wyglądam przypomina fragment pędu bambusa, który nawiązuje do kolekcji z jakiej wywodzi się zapach

Ambasadorką tych damskich perfum została Gal Gadot - izraelska modelka i aktorka, która wystąpiła w takich filmach jak „Szybcy i wściekli 5”, „Nocna randka”, a także „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”.

Zapraszam Cię do zapoznania się z „bambusową” odsłoną tej wody perfumowanej. Perfumeria internetowa Perfumesco.pl posiada w swoim asortymencie Gucci Bamboo w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Perfumy znajdziesz w regularnej sprzedaży, jako ofertę wyprzedażową, a także artykuły w outlecie. Masz do wyboru jedną z trzech dostępnych pojemności: 30 ml, 50 ml i 75 ml.