Gra w kolory. Zielone zapachy dla mężczyzn.

Perfumy sportowe, odświeżające a także orzeźwiające. Właśnie takie są zielone zapachy noszące ze sobą aromaty natury: przede wszystkim trawy i liści. Idealnie nadają się do noszenia w okresie wiosenno-letnim. Zapraszamy do zapoznania się z męskim światem zielonych aromatów.

Visconti Di Modrone Acqua Di Selva – woda kolońska dla mężczyzn z 1949 r. W nucie głowy są: lawenda, cytryna, bazylia, bergamotka i rozmaryn. Nuta serca składa się z sosny, tymianku, szałwii, goździka i żywicy. Nuta bazowa zawiera cedr, mech, piżmo, tonka oraz wetywerię.

Ralph Lauren Polo Green – woda toaletowa dla mężczyzn. Powstała w 1978 r. Perfumy sprawdzą się jako zapach na dzień, a zawierają: w nucie głowy kminek, dzięgiel, jałowiec, kolendrę, bergamotkę i bazylię. Nuta serca składa się ze skóry, goździka, pieprzu, rumianku, igieł sosnowych, jaśminu, geranium oraz róży. Nuta podstawy to paczula, żywica, wetyweria, mech, piżmo, tytoń i cedr.

Houbigant Duc de Vervins – woda toaletowa dla mężczyzn. Zaistniała na rynku w 1985 r. Jest  to zapach polecany na wieczór. Akord głowy rozbrzmiewa bergamotką, cytryną i lawendą. Akord serca napawa szałwią, geranium, rozmarynem oraz gałką muszkatołową. Akord bazowy to paczula, mech i piżmo.

Diesel Green – woda toaletowa dla mężczyzn z 2001 r. Nuta głowy rozpoczyna się zielonymi liśćmi i kanadyjską jodłą. Nuta serca to drzewo sandałowe, piżmo, amber i cedr. Nuta podstawy składa się z goździka, fiołka, orchidei, mandarynki, jaśminu, imbiru, pelargonii oraz róży. Jest to zapach na dzień.

Jaguar For Men – woda toaletowa dla mężczyzn. Na rynku znajduje się od 1988 r. Perfumy idealne na wieczór zbudowane są z akordu podstawy: bazylia, lawenda, bergamotka, tymianek, pomarańcz i mandarynka. Akord serca skomponowany jest z  cedru, paczuli, drzewa sandałowego, goździka, gałki muszkatołowej i jodły. Akord podstawy to amber, piżmo, paproć, tytoń oraz skóra.

Antonio Puig Quorum – woda toaletowa dla mężczyzn. Premierę miała w 1982 r. Nuta głowy zbudowana jest z kminku, dzięgielu, bergamotki, grejpfruta i cytryny. Nuta serca to sosna, cyklamen, drzewo sandałowe, goździk, jaśmin i paczula. Nuta bazowa opiera się na ambrze, skórze, tytoniu i mchu dębowym.

Dior Dune – woda toaletowa dla mężczyzn z 1997 r. Perfumy składają się w nucie głowy z figi, szałwii, bazylii oraz czarnej porzeczki. Nuta serca to rezeda, róża i drzewo figowe. Nuta podstawy to tonka, cedr, drzewo sandałowe i wanilia.

Adidas Get Ready – woda toaletowa dla mężczyzn, na rynku od 2014 r. Zapach na dzień. Akord głowy został wyposażony w ananas, mandarynkę i nuty morskie. Akord serca to szałwia muszkatołowa, owoce egzotyczne i lawenda. Akord bazowy składa się z drzewa sandałowego, paczuli i cedru.

Guerlain Vetiver – woda toaletowa dla mężczyzn. Idealny zapach na wieczór, który swoją premierę miał w 2000 r. Nuta głowy zawiera ambrę, tonka, cywet, skórę, wetywerię, mech oraz mirrę. Nuta serca składa się z drzewa sandałowego, goździka, irysa, pieprzu, wetywerii i szałwii. Nuta bazowa to kolendra, gałka muszkatołowa, nerola, mandarynka, tytoń, bergamotka i cytryna.

Lacoste Essential  - woda toaletowa dla mężczyzn. Perfumy powstały w 2008 r.  Akord głowy zbudowany jest z bergamotki, czarnej porzeczki, pomidora i tangeryny. Akord serca rozbrzmiewa różą i pieprzem. Akord podstawy to paczula i drzewo sandałowe.

Gama zielonych zapachów jest bardzo duża. Wszystkie opisane przez nas perfumy znajdziecie w perfumerii internetowej Perfumesco.pl.