Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso

Woda perfumowana dla mężczyzn powinna charakteryzować się silnymi akordami. Jej zadaniem jest podkreślenie siły i męskości osoby, która ją nosi. Chcemy przybliżyć Wam zapach, który spełnia to zadanie w stu procentach. Klasyczna kompozycja w nowoczesnej odsłonie, takie właśnie są Dolce & Gabbana Intenso.

Dolce & Gabbana Pour Homme pojawiły się na rynku w 1994r. Po prawie dwóch dekadach zostały „przywrócone do życia” w unowocześnionej, odmienionej kompozycji, zachowując jednak tradycyjną formę. Ostatnia odsłona Pour Homme Intenso podbiła światowy rynek w 2014r., a na polskich półkach zapach ten możemy znaleźć od początku ubiegłego roku. Perfumy męskie od Dolce Gabbana są zapachem nieco innym niż poprzednia wersja, ale nadal eleganckim i bardzo męskim. Dzięki temu, że utrzymują się na skórze przez długi czas, aż do ok. 7 godzin, pozwalają czerpać przyjemność z noszenia ich.

Kompozycja Intenso składa się z aromatów drzewnych. Nuty głowy zbudowane są na bazie lawendy, bazylii, geranium, aksamitki oraz akordu wodnego. W skład nut serca wchodzi tytoń, otręby, bób tonka, szałwia muszkatołowa oraz pochodzące z Afryki Południowej drzewo mleczne – Moepel, nadające im aromat miodowo-kwiatowo-balsamiczny. Nazwa drzewa wywodzi się od lateksu, który znajduje się w jego wnętrzu. Aromat Moepel utożsamia zapach tytoniu. Został on uzyskany przy użyciu technologii Headspace, która odtwarza aromat liści i kwiatów tego drzewa mlecznego. Całość podkreślają intensywne nuty bazowe, pochodzące z drzewa sandałowego, cyprysu, piżma, żywicy bursztynowej oraz labdanum.

Woda perfumowana została „zamknięta” w ciemnobrązowym, eleganckim flakonie ze złotymi literami i z jaśniejszym, cylindrycznym korkiem. W podobnym tonie zostało zaprojektowane opakowanie. W naszej perfumerii zapach dostępny jest w trzech pojemnościach: 40 ml, 75 ml oraz 200 ml.

Męska kompozycja Intenso jest szalenie zmysłowa. Jej ambasadorem został znany hollywoodzki gwiazdor, irlandzki aktor Colin Farrell („Pamięć absolutna”, „Aleksander”, „Daredevil”). Woda perfumowana Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso będzie idealnym prezentem dla współczesnego mężczyzny, który szuka kompromisu pomiędzy tradycją i klasyką, a odwagą i nowoczesnością.