Dior

Marka Dior to symbol luksusu, elegancji i zmysłowości. Założycielem jednej z najbardziej ekskluzywnych marek kosmetycznych jest Christian Dior. W 1946 roku słynny już wtedy projektant, postanowił założyć własną działalność. Od tego czasu Christian budował swoje imperium.

Pierwszy dom modowy marki, powstał w Paryżu przy 30 Avenue Montaigne, gdzie założyciel dokonał rewolucji w modzie kobiecej tworząc „new look”. Sława Diora ekspresowo rozprzestrzeniła się po całym świecie i już kilka lat po otwarciu pierwszego salonu, marka podbijała serca klientek w 15 krajach świata. Kobietom bardzo przypadły do gustu ubrania projektanta, ponieważ oferował ekskluzywny, oryginalny i niepowtarzalny styl. Dior zasłynął ze swoich ponadczasowych projektów, kreatywności i niepowtarzalnych pomysłów. Potrafił łączyć klasykę ze współczesnością, co od zawsze dawało mu przewagę nad konkurencją. Wyjątkowość jego prac niejednokrotnie prześcigała ówczesne trendy, nie tylko w modzie, ale i w sercach kobiet na całym świecie.

Dior Miss DiorMarka nie poprzestała na projektowaniu ekskluzywnej odzieży. Pierwsze perfumy skomponowane przez Christiana, to słynne do dziś Miss Dior, które w 1947 otrzymały nazwę po siostrze twórcy: Catherine. Zapach kusił kwiatową zmysłowością, delikatną słodyczą i stanął na czele przewrotu w świecie perfumeryjnym. Od tych delikatnych, dziewczęcych perfum rozpoczęła się zapachowa rewolucja. Aktualnie w portfolio marki znajduje się ponad 150 różnych zapachów skierowanych zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. dior poisonNie bez powodu seria Christian Dior Poison to jedna z najbardziej popularnych linii zapachowych marki. Wersja Poison Dior For Women, to niepodważalna legenda wśród zapachów, która łączy w sobie nuty korzenne, drzewne i owocowe, co w tamtych czasach było niespotykane, a dziś wciąż wzbudza podziw. dior fahrenheitPodobną rangę osiągnęła linia perfum Fahrenheit, która wciąż należy do klasyki zapachów. Połączenie piżma, kwiatów i aromatów drewna pobudza zmysły i kusi swoją elegancją. Dior uwielbiał łączyć kontrasty, to właśnie dlatego jego perfumy od samego początku wzbudzały tak pozytywne emocje.

To, co wyróżnia tę markę wśród innych, to odważne podejście do mody, perfum i samej kobiecości. Dior od zawsze kierował się myślą, że kobieta jest wyjątkowa, piękna i powinno się umożliwić jej nie tylko dążenie do ideału, ale dążenie do szczęścia. Właśnie dlatego, poza odzieżą i perfumami, asortyment marki rozszerzał się przez lata o wysokiej klasy kosmetyki. Od samego początku Christian stawiał na jakość, dlatego nie bez powodu produkty pielęgnacyjne marki, wciąż są tymi najbardziej pożądanymi na rynku. Wszystkie kosmetyki znajdujące się w ofercie zapewniają odżywienie, wzmocnienie skóry, dodatkowo modelują i odżywiają. Wśród kremów, a także maseczek każda kobieta odnajdzie coś dla swojej cery.

Dior to przede wszystkim najwyższa jakość. Twórcy marki, którzy od śmierci projektanta zajmują się komponowaniem produktów, nie idą na kompromisy. Wizerunek Christiana Diora, jego idea i pragnienie dążenia do perfekcji w wyjątkowym wydaniu, wciąż przyświecają działalności marki. Poza najwyższej jakości produktami, Dior oferuje elegancję, kobiecość i luksus w najlepszym wydaniu.