Brązowy smoky eyes na każdą okazję!

Makijaż daje niesamowite pole możliwości. Ponieważ z tegorocznego lata póki co mamy całkiem przyjemną jesień, postanowiliśmy pokazać Wam coś mocniejszego. W poprzednim miesiącu mogłyście znaleźć instrukcje do lekkiego makijażu na lato, natomiast dziś mamy dla Was propozycję wieczorowego smoky w brązach. Jeżeli chcecie wiedzieć jak go wykonać, zapraszamy na tutorial krok po kroku!

Kluczem do udanego smokey jest cierpliwość. Drugim niezbędnym elementem jest dobry pędzel do rozcierania, który stanowi must have przy makijażach tego typu. Aby uzyskać perfekcyjne oko bez efektu pandy bardzo istotne jest dokładne blendowanie i jeszcze raz blendowanie. Zaproponowany przez nas makijaż to klasyk nad klasykami, który będzie pasował na każdą okazję i do każdego stroju.

brązowy smoky eyes krok po kroku

  1. Standardowo w pierwszej kolejności należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu powieki. Korektor zastygający lub matowy cień w kremie powinny się sprawdzić.
  2. Pierwszym krokiem w tym makijażu jest nałożenie chłodnego, ciemnego brązu na sam zewnętrzny kącik.
  3. Za pomocą neutralnego, średniego brązu rozcieramy wcześniej nałożony cień i blendujemy go w załamanie powieki, aż do ¾.
  4. Na całą powiekę ruchomą wklepujemy satynowy cień w odcieniu średniego brązu. Ten odcień możecie dobrać do swoich upodobań. Może to być cieplejsza lub chłodniejsza wersja.
  5. Bardzo delikatnym beżowym cieniem rozcieramy wewnętrzny kącik. Nie chcemy w tym makijażu mocnego rozświetlenia.
  6. Dolną powiekę przydymiamy tym samym średnim brązem, którym rozcierałyśmy załamanie górnej powieki.
  7. Zaraz przy wewnętrznym kąciku na dolnej powiece nakładamy połyskujący brzoskwiniowy cień. Ten zabieg ma dodać makijażu lekkości.
  8. Nakładamy na linię wodą czarną kredkę i za pomocą małego pędzelka rozcieramy jej granice, aby płynnie łączyła się z nałożonymi wcześniej cieniami.
  9. Tuszujemy i doklejamy sztuczne rzęsy. Efekt WOW gotowy!

brązowy smoky eyes

Mamy nadzieję, że i tym razem nasza propozycja przypadła Wam do gustu!