Armani

Jedna z najbardziej prestiżowych marek na świecie powstała dzięki skromnemu projektantowi, który miał wielkie marzenia. Giorgio Armani rozpoczynał swoją przygodę z modą od projektowania witryn sklepowych. Następnym krokiem w jego karierze była moda męska. Bardzo szybko zaczął również projektować odzież dla kobiet. Ogromną sławę i rozpęd firmy Armani, której jest współzałożycielem, przyniósł film „Amerykański Żigolak”, gdzie główny bohater nosił strój tej marki. W tym momencie wszystko nabrało rozpędu, a Armani zaczął zyskiwać wierne grono klientów.

Armani początkowo skupiał się na modzie męskiej, jednak szybko zrozumiał, że produkowanie pięknych zapachów dla kobiet może się okazać strzałem w dziesiątkę. Pierwsze perfumy jakie były wypuszczone pod szyldem marki to Giorgio Armani for Women. Kwiatowe nuty zapachowe z odrobiną słodkości wywołały duże poruszenie wśród użytkowniczek. Przez wiele lat perfumy te budziły podziw i zachwyt na całym świecie. Natomiast wśród męskich aromatów, po dziś dzień jeden z najbardziej rozpoznawalnych zapachów to Acqua di Gio. Świeży, morski, mocno męski ale zmysłowy i uwodzicielski. Najczęściej kupowany zapach przez współczesnych, nowoczesnych mężczyzn. To właśnie perfumy produkowane przez najlepszych specjalistów z najwyższej jakości składników, wywołały tak ogromną popularność marki. Wszystkie kompozycje dobierane są z największą staranności, dzięki czemu perfumy reprezentują najwyższą klasę i trafiają do szerokiego grona odbiorców. Różnorodność jaką można odnaleźć w asortymencie marki Armani daje jej zdecydowaną przewagę nad konkurencją.

Marka którą przez wiele lat tworzył i budował Giorgio Armani budzi wiele pozytywnych emocji. Produkowane artykuły zawsze są najwyższej jakości i klasy, wykonywane z najlepszych materiałów. Wszystko to, co reprezentuje Armani jest przepełnione ideą subtelnego piękna, energii i elegancji. W asortymencie znajduje się ponad sto różnych zapachów dla mężczyzn i kobiet, wybór jest ogromny, a klienci zawsze zadowoleni. Giorgio Armani ze względu na swoją bezkompromisowość, niesamowite pomysły i doskonały gust stworzył markę, która oferuje niepowtarzalność i wyjątkowość reprezentowaną przez odzież oraz kosmetyki.

W tej chwili Giorgio Armani jest uznawany za jednego z najbardziej przełomowych i najlepszych włoskich projektantów na całym świecie. Marka wciąż się rozwija wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większego grona odbiorców.

Mamy to szczęście, że w Perfumesco możemy oferować naszym klientom wyjątkowe zapachy, które komponowała największa gwiazda w świecie modowym i perfumeryjnym.