• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Balsamy do ust

Balsamy do ust to kosmetyki, po które sięgamy o każdej porze roku. Przeznaczone są do pielęgnacji ust, które – w zależności od warunków atmosferycznych – stają się przesuszone, spierzchnięte, popękane lub łuszczące się. Balsamy do ust to gwarancja skutecznej regeneracji i nawilżenia, a przy tym niezwykłego zapachu, który zauroczy każdego.

W naszej ofercie znaleźć można bogaty asortyment balsamów do ust oferowanych przez różnych znanych producentów. Wśród nich znajdziemy produkty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn oraz najmłodszej grupy klientów – dzieci. Ze względu na dzieci, balsamy produkowane są na bazie różnych składników zapachowych, kojarzących się z aromatem owoców lub lubianej przez wszystkie dzieci gumy balonowej.

Balsamy do ust, które dostępne są w naszym sklepie oferują doskonałą ochronę ust, co zawdzięczamy zastosowaniu filtrów UV, niezwykle istotnych zarówno w okresie zimowym, jak również w upalne, letnie dni. Wybierać można spośród produktów o zróżnicowanym zastosowaniu, w tym tych dla osób potrzebujących dodatkowego natłuszczenia i nawilżenia ust.

W większości przypadków balsamy do ust bazują na naturalnych olejach i masłach roślinnych, w tym przede wszystkim: maśle Shea i kakaowym, oleju z pestek moreli, jojoba, migdałowym oraz oliwie z oliwek. Kosmetyki dostępne są najczęściej w formie niewielkiego sztyftu, o konsystencji stałej lub w tubce.

Wśród najpopularniejszych aromatów stosowanych w balsamach do ust znajdziemy zapach malin, truskawek, słodkiej wanilii, kakao lub miodu.

36 48 60 na stronę
1 produkt
36 48 60 na stronę
1 produkt