• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Azjatyckie serum do twarzy

36 48 60 na stronę
z 5 produktów
36 48 60 na stronę
z 5 produktów

Azjatyckie serum do twarzy to kosmetyki o kompleksowym, wszechstronnym działaniu mającym na celu dogłębne nawilżenie skóry twarzy, jej regenerację, ochronę przed podrażnieniami, jak również doskonałe uelastycznienie. Produkty bazujące na koreańskich, tradycyjnych recepturach stały się niekwestionowanymi bestsellerami na rynku europejskim, a ich dobroczynny wpływ na naszą skórę doceniany jest przez wszystkie Europejki.

Koreańskie serum do twarzy to niezwykły, magiczny eliksir odmładzający, który stosowany jest przez Azjatki pragnące cieszyć się promienną, naturalnie piękną i zdrową cerą. Kosmetyki te bazują na skrupulatnie dobieranych składnikach aktywnych, wzbogacających komórki twarzy w niezbędne witaminy oraz dogłębnie je odżywiających. Serum do twarzy bazują na ekstraktach roślinnych oraz olejach z nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, które wykazują rewelacyjne korzyści podczas codziennej pielęgnacji.

Azjatyckie serum do twarzy to produkt, którego działanie można przyrównać do działania kremu, jednak zastosowanie skoncentrowanych składników odżywczych sprawia, że efekt jego działania jest znacznie zintensyfikowany. Kosmetyki te doskonale nawadniają skórę twarzy, przywracając jej utracony blask i promienny wygląd.

Niezaprzeczalnym atutem azjatyckich serum do twarzy jest pozbawienie ich szkodliwych substancji chemicznych, które mogą niekorzystnie wpływać na kondycję skóry. Produkty te dopasowane są do konkretnego rodzaju skóry – zarówno osób o cerze naturalnej i mieszanej, jak również wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii.