• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Azjatyckie kosmetyki przeciwsłoneczne

36 48 60 na stronę
z 3 produktów
36 48 60 na stronę
z 3 produktów

Azjatyckie kosmetyki do twarzy z ochroną przeciwsłoneczną to nowość na rynku kosmetycznym, jednak zyskująca coraz większe zaufanie klientów stawiających nie tylko na jakość, ale także naturalne pochodzenie składników wykorzystywanych w kosmetykach.

Przebywanie na słońcu to wydawać by się mogło doskonały sposób na naładowanie życiowych baterii i potężna dawka optymizmu, jednak nadmierna ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe sprawia, że komórki naszego ciała ulegają uszkodzeniu i przedwczesnym procesom starzenia, a co najważniejsze – stają się znacznie bardziej podatne na nowotwory skóry, przebarwienia, nieodwracalne mikrourazy, oparzenia oraz wzrost zaskórników.

Azjatyckie kosmetyki z filtrem UV to bogaty asortyment różnego rodzaju formuł: żeli, mleczek, kremów, serum oraz esencji, jak również wszechstronna ochrona pod względem promieni UVA oraz UVB. Kosmetyki te bazują na mieszanka najnowszej generacji filtrów organicznych, które są bezpieczne dla naszej skóry, pięknie pachnące, a co najważniejsze – rewelacyjnie chroniące przed promieniami letniego słońca.

Kosmetyki do twarzy z ochroną przeciwsłoneczną, bazujące na azjatyckich składnikach w rewelacyjny sposób kryją przebarwienia oraz niedoskonałości cery, nadają jej zdrowy, promienny wygląd i satynowe wykończenie. Dodatkowo, działają kompleksowo pod względem nawilżenia i wyrównania koloru skóry, jednocześnie ją uelastyczniając. Kremy te charakteryzują właściwości przeciwstarzeniowe, w związku z tym stosowane są przez osoby w każdym wieku.