• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Azjatyckie kosmetyki do ciała

Kosmetyki azjatyckie do pielęgnacji ciała stanowią doskonałe połączenie nawilżenia, odżywienia, regeneracji i walorów przeciwstarzeniowych. Produkty te stosowane są od wieków przez Azjatki, które stale zachwycają nieskazitelnie piękną, gładką i promienistą skórą. Wśród najczęściej wybieranych kosmetyków azjatyckich do ciała znajdziemy te o zastosowaniu silnie oczyszczającym i nawilżającym, regenerującym skórę oraz działającym przeciwzmarszczkowo.

Kosmetyki azjatyckie do ciała skupiają się przede wszystkim na pielęgnacji twarzy, która jest szczególnie narażona na kontakt z czynnikami zewnętrznymi. W związku z tym w naszej ofercie znaleźć można bogaty asortyment masek do twarzy, peelingów, kremów oraz żeli myjących do twarzy. Ponadto, znajdziemy tu szeroką gamę żeli pod prysznic, żeli wielofunkcyjnych oraz kosmetyków służących do pielęgnacji dłoni oraz stóp.

Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji ciała bazują na takich składnikach jak: algi morskie, ekstrakty z orzechów oraz azjatyckich roślin, skwalan ryżu, wyciąg z zielonej herbaty oraz olej z tłuszczu konia. Wszystkie te składniki są w pełni bezpieczne dla naszej skóry, a także wykazują silne działanie pielęgnacyjne. Kosmetyki koreańskie do ciała gwarantują dokonałą jędrność biustu, ograniczanie cellulitu, możliwość skutecznego wymodelowania ciała, jak również kompleksową pielęgnację stóp oraz dłoni.

Kosmetyki azjatyckie do pielęgnacji ciała mogą być stosowane przez każdego – ich właściwości hipoalergiczne chronią przed powstawaniem podrażnień i zaczerwienienia skóry.

36 48 60 na stronę
z 11 produktów
36 48 60 na stronę
z 11 produktów