• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Azjatyckie emulsje do twarzy

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Pielęgnacja skóry całego ciała, jak również twarzy i włosów kosmetykami azjatyckimi to trend cieszący się coraz większą popularnością na rynku kosmetycznym. Produkty te bazują na naturalnych wyciągach roślinnych, a rewelacyjne właściwości pielęgnacyjne sprawiają, że nasze ciało powraca do dawnej kondycji, wygląda zdrowo i naturalnie pięknie. Wśród najpopularniejszych kosmetyków azjatyckich znaleźć można przede wszystkim kremy, maseczki oraz emulsje do twarzy.

Azjatyckie emulsje do twarzy, inaczej tonery, to kosmetyki, które określane są jako pomocna dłoń dla osób zmagających się z poszarzałą, przemęczoną skórą twarzy. Produkty te oparte zostały o esencję śluzu ze ślimaka, dzięki czemu wykazują silne działanie odżywcze, regeneracyjne oraz wygładzające. To właśnie te produkty sprawiają, że twarz Azjatki zdaje się być nieustannie młoda jak u nastolatki, a jej pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się ze znaczącym opóźnieniem. Drugim ze składników jest czerwony żeń-szeń odpowiedzialny za regenerację naskórka.

Koreańskie emulsje do twarzy wykazują również specjalistyczne działanie lecznicze jako pomoc w rozjaśnianiu blizn, przyspieszeniu procesu gojenia się ran, jak również ograniczaniu zmarszczek mimicznych. Kosmetyki te charakteryzuje lekka konsystencja, prosta w użytkowaniu, a także doskonale wchłaniająca się w skórę naszej twarzy.

Azjatyckie emulsje do twarzy skierowane są przede wszystkim do osób o skórze suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień, dojrzałej, jak również wykazującej działanie alergiczne.