• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Azjatyckie żele pod prysznic

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Kosmetyki azjatyckie coraz częściej pojawiają się na półkach drogeryjnych, a od popularnych kosmetyków różni je przede wszystkim w pełni naturalny skład, bazujący na wyciągach roślinnych oraz doskonałych składnikach mineralnych. Kosmetyki te gwarantują rewelacyjną skuteczną, jak również kompleksową pielęgnację całego ciała.

Wśród najpopularniejszych kosmetyków azjatyckich do pielęgnacji ciała znajdziemy żele pod prysznic, o właściwościach hipoalergicznych. Produkty te nie zawierają konserwantów, zachwycają niezwykłymi walorami łagodzącymi, jak również skuteczną pielęgnacją skóry wrażliwej, zaczerwienionej, jak również skłonnej do podrażnień oraz wszelkiego rodzaju alergii skórnych. Azjatyckie żele pod prysznic nie posiadają parabenów, olejów mineralnych, barwników, ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Jednym z najczęściej stosowanych składników w żelach azjatyckich jest aloes, który ma na celu skutecznie oczyszczać skórę, jak również utrzymać stały poziom nawilżenia. Kosmetyki te są szczególnie cenione przez osoby ze skórą suchą, dzięki czemu odzyskuje ona naturalny, kwaśny odczyn pH i staje się bardziej elastyczna. Żele aloesowe w świetny sposób pomagają w odbudowie naskórka, jak również działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie, co jest szczególnie polecane w przypadku dzieci.

Drugim z często stosowanych składników w azjatyckich żelach pod prysznic jest wyciąg z Cntella Asiatica, który odpowiada za moc walorów leczniczych – działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, łagodzi obrzęki, a także skraca czas leczenia oparzeń.