• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Azjatycki peeling do twarzy

36 48 60 na stronę
z 3 produktów
36 48 60 na stronę
z 3 produktów

Peelingi azjatyckie to jedne z innowacyjnych kosmetyków rodem z Korei i Japonii, które podbijają europejski rynek kosmetyczny. Modnym nurtem w kosmetyce jest w ostatnim czasie dążenie do stosowania jak najbardziej naturalnych produktów, bazujących na tym, co oferuje nam natura.

Kosmetyki azjatyckie to produkty na bazie azjatyckich składów, odpowiedzialne za kompleksowe oczyszczanie skóry, odżywianie jej i regenerację. Dzięki nim nasza skóra staje się jedwabiście miękka, elastyczna i promienna. Wśród azjatyckich kosmetyków do pielęgnacji twarzy znajdziemy przede wszystkim peelingi do twarzy, które odpowiedzialne są za złuszczanie i usuwanie martwego naskórka z naszej cery, jak również usuwanie nadmiaru sebum. Kosmetyki te przywracają skórze twarzy naturalny koloryt, chronią przed podrażnieniami, a także wygładzają naszą cerę.

Peelingi azjatyckie mają za zadanie pobudzać każdą komórkę twarzy, przyspieszyć mikrokrążenie skórne, jak również dotleniać i nawadniać te fragmenty twarzy, które utraciły swą elastyczność i gładkość. Wśród najpopularniejszych peelingów azjatyckich znaleźć można te dbające o głębokie oczyszczenie twarzy, peelingi cukrowe, żelowe, enzymatyczne wzbogacone złotem, jak również słodkie, miodowe peelingi do twarzy.

Zabiegi peelingu azjatyckiego wykonywane mogą być zarówno w domu, jak również w profesjonalnym salonie kosmetycznym, w którym nasza skóra poddana zostanie głębokiemu złuszczeniu naskórka, a następnie kompleksowemu nawilżeniu i odżywieniu skóry twarzy.