• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji pod oczy

36 48 60 na stronę
z 11 produktów
36 48 60 na stronę
z 11 produktów

Kosmetyki azjatyckie to produkty będące efektem nieustannie wzrastającego zainteresowania i fascynacji kulturą, tradycją i dobrodziejstwem krajów egzotycznych, jak również nieskazitelnie pięknym i wiecznie młodym wyglądem skóry Azjatek. Jedynymi z najbardziej lubianych kosmetyków azjatyckich są produkty do pielęgnacji okolic oczu – miejsca, które jest szczególnie narażone na powstawanie zmarszczek mimicznych oraz naturalnych, jak również utratę elastyczności i odczucie nieprawdopodobnego zmęczenia.

J

yglądu. Kosmetyki te bazują na niezbędnych składnikach azjatyckich: kwasie hialuronowym, kolagenie, jak również koenzymie Q10. Dodatkowo, produkty te wzbogacane są wyciągami roślinnymi, które doskonale sprawdzają się w każdym wieku.

W naszym asortymencie znaleźć można różnego rodzaju kremy pod oczy, uzupełnione wyciągami roślinnymi, o skutecznym działaniu. Azjatyckie kremy do twarzy pod oczy w znakomity sposób na nawilżanie oczu, napinają i ujędrniają skórę w okolicach oczu, liftingują drobne zmarszczki, zapewniając twarzy naturalny, promienny, zdrowy wygląd. Kremy te przeznaczone są dla wszystkich kobiet, bez względu na wiek. Co więcej, ich pozytywny wpływ zauważalny jest u każdej kobiety – tej z cerą normalną i mieszaną, przesuszoną, tłustą i wrażliwą, jak również skłonną do podrażnień i alergii.