• FREE149

    Kod na darmową dostawę od 149 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji stóp i dłoni

36 48 60 na stronę
z 5 produktów
36 48 60 na stronę
z 5 produktów

Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji ciała skupiają się przede wszystkim na nawilżeniu i odżywieniu skóry twarzy, jednak warto zwrócić również uwagę na te produkty, które odpowiadają za utrzymanie dłoni i stóp w dobrej kondycji.

Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji stóp sprawdzają się przede wszystkim w sezonie letnim, kiedy decydujemy się na noszenie odkrytego obuwia, częściej uczęszczamy na basen lub wyjeżdżamy na wakacje za granicę, gdzie nasze stopy są cały czas odkryte. Produkty te bazują na w pełni naturalnych składnikach, które gwarantują skuteczną regenerację i usuwanie martwego naskórka ze stopy, a następnie kompleksowe nawilżenie i wygładzenie. W naszym sklepie znaleźć można przede wszystkim skarpety złuszczające, jak również maski i kremy do stóp, które pielęgnują stopy, zapewniając im nieustanne uczucie świeżości i lekkości.

Azjatyckie kosmetyki do pielęgnacji dłoni to natomiast produkty, po które sięgamy bez względu na porę roku. Ze względu na fakt, że skóra dłoni jest podatna na przesuszenia i zaczerwienienia, warto sięgać po kosmetyki o silnych właściwościach regenerujących i odżywczych. W naszej ofercie znaleźć można azjatyckie produkty do pielęgnacji dłoni w postaci kremów oraz balsamów, bazujących na silnie odżywiających składnikach, w tym przede wszystkim śluzie ze ślimaka lub miąższu z aloesu. Kosmetyki te stosowane są przez osoby o różnych rodzajach skóry – zarówno tych wrażliwych, zaczerwienionych i podrażnionych, jak również normalnych i przesuszonych.