• FREE300

    Kod na darmową dostawę od 300 zł

  • WYPRZEDAŻ DO -70%

    Nie przegap najlepszych cenowych okazji

Artykuły oraz środki antybakteryjne i antywirusowe

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

W czasach epidemii przykładamy bardzo dużą uwagę do kwestii higieny i ochrony przed wirusami. Wychodząc z domu zawsze pamiętamy o nałożeniu maseczki ochronnej antybakteryjnej i antywirusowej. Bardzo często znajdujemy się w sytuacjach, w których konieczna jest szybka dezynfekcja rąk i dłoni. W takich momentach rewelacyjnie sprawdzają się artykuły antybakteryjne i antywirusowe takie jak płyny, żele, chusteczki antybakteryjne jak również maseczki ochronne i rękawiczki nitrylowe. Produkty te pakowane są w ergonomiczne, wygodne opakowania, które z łatwością możemy włożyć do kieszeni, torebki czy plecaka, aby zawsze mieć je pod ręką. Atrykuły te nadają się idealnie podczas wyjścia z domu - do pracy, do sklepu, supermarketu, do szpitala czy przychodni, do galerii handlowej lub na zakupy.

Artykuły antybakteryjne, antywirusowe takie jak żele i płyny zawierają w swoim składzie wysokie stężenie alkoholu, który działa przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie. Alkohol sprawia, że wirusy i drobnoustroje znajdujące się na naszych rękach są skutecznie zwalczane, a dzięki temu nie dostają się do naszego organizmu i znacznie ograniczają możliwość zachorowania na grypę i inne choroby. Ponadto artykuły antybakteryjne takie jak płyny i żele posiadają w swoim składzie glicerynę, która intensywnie nawilża i wygładza skórę naszych dłoni, a dodatki olejków eterycznych nadają ładnego, świeżego zapachu.

Artykuły antybakteryjne i antywirusowe są doskonałym sposobem na walkę z wirusami i bakteriami. Maseczka ochronna, rękawiczki nitrylowe jak również żel antybakteryjny, płyn antybakteryjny lub chusteczki antybakteryjne powinny być nieodłącznym elementem naszego wyposażenia podczas planowanego wyjścia z domu. Nigdy nie wiemy kiedy na naszych dłoniach pojawią się groźne wirusy i bakterie, dlatego bardzo ważne jest, aby mieć pod ręką odpowiednie artykuły antybakteryjne i dbać o higienę w każdej sytuacji.