• SG-LATO

    Kod rabatowy na darmową dostawę od 199 zł

  • Orphica Touch Nail za 1 grosz

    Kup dowolny produkt Orphica i Orphica Touch, a Touch otrzymasz za grosz

Akcesoria do stóp

Akcesoria do pielęgnacji stóp to produkty, które stanowią tajną broń w codziennej pielęgnacji ciała. Ich regularne stosowanie sprawia, że skóra na naszych stopach staje się odpowiednio nawilżona, zregenerowana i odświeżona. O wszystkie te cechy dbamy przede wszystkim w momencie, gdy za oknem pojawiają się pierwsze promienie wiosennego słońca, a my marzymy o tym, by na stopy założyć lekkie, odsłonięte obuwie.

Profesjonalne akcesoria do pielęgnacji stóp odpowiadają za skuteczne złuszczanie martwego naskórka, dogłębne wygładzanie pięt oraz dbanie o strukturę paznokci u stóp. W tym celu stosowane są przede wszystkim różnego rodzaju tarki, pilniki oraz pumeksy do stóp, które od lat towarzyszą nam w codziennej pielęgnacji. Jednym z najnowszych produktów dostępnych na rynku są specjalistyczne skarpety złuszczające, które działają dogłębnie i kompleksowo na skórę stóp.

Wśród akcesoriów do pielęgnacji stóp znajdziemy również te, które zapobiegają powstawaniu odcisków w trakcie codziennego chodzenia, czyli wszelkiego rodzaju wkładki do butów (żelowe lub materiałowe), które są w pełni dopasowane do naszych butów. Co więcej, wybierać możemy także spośród wkładek odpowiedzialnych za neutralizację nieprzyjemnych zapachów w butach, jak również pasków żelowych ograniczających otarcia w newralgicznych miejscach, podatnych na podrażnienia.

Akcesoria do pielęgnacji stóp poprawiają komfort podczas codziennego chodzenia, jak również przywracają stopom piękny wygląd, dzięki czemu stopy stają się jedną z najbardziej atrakcyjnych części ciała.

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.